قالب وردپرس

آموزش زبان آلماني

آموزش زبان آلماني

 

به زبان صنعتی ترین کشور اروپا سلام کنید. زبان آلمانی ، زبان علم مهندسی روز است. اگر شما تصمیم به آموختن زبان آلمانی گرفته اید باید گفت که یکی از پر کاربرد ترین زبان های موسسه تخصصی زبان پرتو دانش را انتخاب نموده اید. یادگیری زبان آلمانی به شما امکان می دهد تا افق های زندگیتان را وسعت بخشید و گزینه های بسیار بیشتری در فرصت های شغلی و مهاجرتی خود پدید آورید. زبان آلمانی حرف های بسیاری برای گفتن دارد همانند:

آلمانی بیشترین گوینده را در اروپا دارد.
آلمان سومین اقتصاد برتر دنیا را دارا می باشد.
دانستن زبان آلمانی فرصت های شغلی زیادی را بوجود می آورد.
آلمانی ها بیشترین مقدار پول را برای گردشگری خرج می کنند.
زبان آلمانی زبان رسمی آلمان ، اتریش، سویس ، لوکزامبرگ ، لیختن اشتاین و بلژیک می باشد.

آموزش زبان آلمانی در موسسه تخصصی زبان پرتو دانش

اما چرا المانی را در موسسه تخصصی زبان پرتو دانش بیاموزیم؟
موسسه تخصصی زبان پرتو دانش نسبت به موسسات آموزش آلمانی دیگرخدمات بسیار متنوعی را ارئه می دهدهمچون پشتیبانی هایی که در زیر عنوان می شود.
دوره های آموزش آلمانی در موسسه تخصصی زبان پرتو دانش با کتاب های بسیار مفید Studio d برگزار می گردند.
در دوره های مکالمه زبان المانی در موسسه تخصصی زبان پرتو دانش سعی در پیشرفت هر چه سریع تر شما و همچنین مکالمه روان شما می شود.
به عنوان مثال از آنجایی که ادامه تحصیل در آلمان نسبت به بسیاری از کشور های اروپایی و امریکایی آسان تر و هزینه تحصیل در آلمان پایین تر است موسسه سعی می کند راهنمایی های لازم را به دانشجویان جهت ارائه مدارک انجام دهد.
ترجمه مدارک آلمانی برای دانشجویان ، ترجمه المانی به فارسی در صورت نیاز و هم چنین ارائه شرایط پذیرش دانشگاه ها به دانشجویان از نمونه خدمات موسسه تخصصی زبان پرتو دانش می باشند.
سی دی های آموزش زبان آلمانی ، نرم افزار های آموزشی آلمانی و هم چنین فیلم های اموزشی المانی در صورت نیاز به دانشجویان ارائه می شوند.
ارائه نمونه سوالات المانی به صورت انلاین نیز در سایت موسسه تخصصی زبان پرتو دانش انجام می شود.

social position

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *