قالب وردپرس

آموزش زبان تركي

آموزش زبان تركي

آموزش زبان ترکی استانبولی در ایران قدمت چندانی ندارد اما موسسه پرتو دانش سابقه درخشانی در آموزش این زبان در ایران دارد. آموزش زبان ترکی استانبولی در موسسه پرتو دانش می تواند با دلایل زیادی آغاز شود. مسافرت به کشور زیبای ترکیه، روابط تجاری و حتی تحصیل می تواند شما را مجاب کند که زبان ترکی استانبولی را بیاموزید. به هر دلیلی که نیاز به یادگیری زبان ترکی استانبولی دارید ، موسسه پرتو دانش بهترین گزینه ممکن برای شماست. کلاس های ترکی استانبولی در ساعت ها و روزهای متفاوت برگزار می شوند و برای تمامی زبان آموزان با شرایط متفاوت گزینه دارد. آموزشگاه زبان ترکی استانبولی موسسه پرتو دانش کلاس های ترکی را در تهران برگزار می کند و برای کسانی که در شهرستان ها هستند نیز دوره های آموزش از راه دور زبان ترکی استانبولی را نیز دارا می باشد.

آموزش ترکی استانبولی در موسسه پرتو دانش بر اساس کتاب آموزش زبان استانبولی Tomer می باشد که جزو کتاب های تایید شده کشور ترکیه می باشد.
آموزش ترکی استانبولی توسط اساتید ترک زبان و یا اساتید تحصیل کرده در ایران انجام می شود که سعی در یادگیری بهتر زبان ترکی استانبولی می کنند و مکالمه دانشجویان اولین هدف برای ارتقا می باشد.
دانشجویان می توانند از دیکشنری ترکی استانبولی به فارسی و بالعکس استفاده کنند و کتاب های آموزش زبان ترکی استانبولی را به صورت رایگان دانلود نمایند.

دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی در موسسه پرتو دانش با کتاب های Hitit برگزار می شوند. این کتاب ها آخرین متد اموزشی زبان ترکی استانبولی را دارا می باشند و زبان آموزان را برای اهداف متفاوتی همچون مکالمه زبان ترکی استانبولی و یا کسانی که زبان ترکی استانبولی را برای مهاجرت و یا تحصیل و یا کار نیاز دارند آماده می سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون زبان ترکی استانبولی با شماره های موسسه پرتو دانش تماس بگیرید و یا فرم مشاوره فوری را پر نمایید

social position

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *